top of page

so 27. 4.

|

SVČ Lužánky - Astrovíkend Brno 2024

Esoterický festival Astrovíkend 2024

Setkejte se s námi na Astrovíkendu 2024 a hledejte náš stánek s kočkou Dalaila:) Dozvíte se vše o

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Esoterický festival Astrovíkend 2024
Esoterický festival Astrovíkend 2024

Čas a místo

27. 4. 2024 9:00 – 28. 4. 2024 17:00

SVČ Lužánky - Astrovíkend Brno 2024, Lidická 1880/50, Brno, 602 00

O události

Astrovíkend  – zážitkový festival v duchu esoteriky, amazonských rituálů,  filipínského duchovního léčení i přesvědčivých kartářů…

Esoterický  festival s názvem Astrovíkend, v jehož rámci se konají přednášky i  výstavy, má již mnohaletou tradici v Brně, Litomyšli a nově v Příbrami,  Břeclavi a Kolíně.

Zážitkový  festival je koncipován tak, aby mohl přijít opravdu každý, i když se  aktivně nezajímá o věštectví nebo alternativní medicínu.

Běžný  návštěvník je zpravidla součástí větší svébytné komunity, ale vítán je  opravdu každý. Součástí celodenní vstupenky 70/osoba/den je také blok  přednášek, které můžete vyslechnout např v sále Ornis. Další program  probíhá v přednáškovych sálech dle programu.

Celý program přednášek naleznete na www.astrovikend.cz/brno-program-festivalu

Vstupenky můžete zakoupit buď přímo na místě v den konání festivalu nebo v předprodeji na

www.astrovikend.cz/rezervace-vstupenek

Dozvíte  se něco o přírodních kamenech a jejich energii, můžete zakoupit  energetické krystaly a orgonity a mnoho dalších hand-made výrobků,  šperků a také přírodní kosmetiku.

Můžete  se zúčastnit amazonského rituálu s naším dvorním šamanem Chuan Carlos  Pacaya Gomez, zažít společné požehnání od reverendky Estela Palaris  Orbito nebo si vyslechnout přednášku populárních mentorů. Chybět nebude  ani náš astrolog Milan Gelnar, který vám vytvoří osobní horoskop.

MUDr.  Jan Miklánek představí myšlenku alternativní medicíny, která se  zaměřuje na léčení celého člověka. „Psychika a somatika jdou vždy ruku v  ruce.“

Výklady  z karet jsou tradiční součástí našich festivalů. Nejedná se o žádné  „věštění z křišťálové koule“ a možná vás překvapí, co se dozvíte o své  budoucnosti i současném životě. K dispozici vám bude například Kartářka  Nika Skákalová, Emílie Didi, Kartář Láďa nebo Stanja Maria Nord a další…

Můžete  navštívit stánky s přírodní kosmetikou, zakoupit přírodní doplňky stravy  založené na krevním testování, nebo stánky s magickými rituálními oleji  vyrobenými ze speciálních tradičních ingrediencí, které mají stejnou  vibraci jako situace, kterou potřebujeme do svého života přijmout.

Nebude  chybět ani Jana Niessnerová a výklad z ruky (chiromantie). „V liniích  naší dlaně se skrývá naše minulost, přítomnost i budoucnost.

a vystoupí Milo Mahdall i Zlatko Štěpina a také Jaroslav Drábek se skupinou EPRV777!

www.astrovikend.cz www.facebook.com/astrovikend www.instagram.com/astrovikend_ezo_festival

Vstupné na výstavu: 70 Kč (ZTP: 40 Kč) Vstupné na přednášky: 50, 80 a 120 Kč (podle tématu)

Program sobota: 9–18 hodi Program neděle: 10–17 hodin

Program přednášek pro vás připravujeme na www.astrovikend.cz/brno-program-festivalu

Vstupenky je možné zakoupit přímo na akci nebo je rezervovat prostřednictvím systému.

www.astrovikend.cz/rezervace-vstupenek

Hosté  festivalu: Jaroslav Drábek, Carlos Pacaya Gomez, Reverendka Estela  Palaris Orbito, Kartář Láďa, kartářka NIKA, Olga Sellene, Jana  Niessnerová, Cihuamiztli, Ilona Regina Grimmová, Anna Hanáková, Světlana  Štrajtová, Emílie Didi, Milan Gelnar a další...

Zahraniční hosté: Juan Carlos Pacaya Gomez, Reverendka Estela Palaris Orbito a další...

Přednášky, workshopy, esoterické pomůcky a výrobky, šperky, drahé kameny, literatura, lapače snů, meditace, rituály....

www.astrovikend.cz

Sdílet událost

bottom of page