top of page

Simi Husarová

Vztahová terapeutka a channeler

Jsem certifikovaná koučka, terapeutka NLP (neurolingvistického programování) mezinárodní organizace NLPEA. Absolovovala jsem dva stupně výcviku Hlubinné abreaktivní psychoterapie, kineziologický program a kurz energetického čtení a mnoho dalších metod.

Tyto metody umožňují mým klientům efektivně dosáhnout svých cílů, zbavit se svých emočních bloků tzn. potlačených emocí,(strachu, vzteku, smutku, emoční bolesti, pocitu viny), které způsobují omezení jednak zdravotní a jednak to, že neprožívají plnohodnotný život plný lásky, radosti a harmonie ve všech oblastech.

Více o mě si můžete přečíst v sekci Blog v článku Moje cesta

simi husarova.png
Bio

S klienty pracuji na osobním rozvoji, na zlepšení partnerských a mezilidských vztahů, na zvýšení sebevědomí, sebehodnoty a sebelásky, na odstraňování fobií, závislostí , úzkosti a stresu, na zlepšení zdravotního stavu nalezením psychosomatických příčin.

Při své práci používám techniky NLP založené na práci s podvědomím, techniky hlubinné abreaktivní psychoterapie, channeling a nacházíme hluboké příčiny problému a přeprogramováváme podvědomí, tak aby se neopakovaly a neděly stále stejné situace, které klientovi neslouží. Pokud poznám, že problém je hlubší, zacházíme i do minulých životů pomocí regrese.

Dále učím klienty meditaci, kterou vnímám jako velmi užitečný prostředek k nalezení vnitřního klidu, radosti a štěstí. 

Rozpis lekcí


Filtrovat podle:
bottom of page