top of page

Petr Koch

Kranio

Kranio dokáže ošetřit mnoho věcí. A většinou s čím se potkávám je, že ošetřujeme vzorce chování z minulosti, které už nám neslouží. Dříve to byli možná „únikové“, kompenzační vzorce, které nám pomohli se adaptovat na prostředí, které nám nevyhovovalo. Trablem může zůstat, když tyto vzorce chování máme ještě dnes, neboť dnes už nejsme dětmi ani puberťáky a tím pádem potřebujeme mít pro sebe a své okolí adekvátnější vzorce chování. 

 

Tato „technika“, pokud jí tak nazveme je velmi komplexní a oslovuje všechny části těla. Výhodou je, že to je není druh psychoterapie, tedy nevstupujeme do problému prostřednictvím rozhovoru a myšlení, ale vstupujeme do toho prostřednictvím doteku, kontaktu, což aktivuje hlukovou vnitřní inteligenci. 

Více se můžete dozvědět na stránkách www.petrkoch.cz 

ruční masáž
Cítíte napětí v životě, stres, tenzi a už nechcete? 

Pokud v dětství a dospíváme dlouhodobě (někdy to může být i jednorázové) zažijeme tlak, navýšení napětí, které je způsobené okolím. 

 

Tento tlak si přeneseme do dospělého života, máme pak tendenci vytvářet tlak na sebe i své okolí ať si uvědomujeme či nikoliv. Tento tlak může být prospěšný pro dosahování cílů, ale může být i destruktivní z dlouhodobého hlediska, protože žijeme ve stresovějším prostředí pro náš celkový systém. 

 

Cestou jak se z toho „vymotat“ je se znovu zkontaktovat z touto minulou zkušeností a uvolnit její „záměr“ - TEDY BÝT SCHOPEN ZAŽÍVAT TLAK A BÝT S NÍM V KONTAKTU. 

Nicméně výsledkem ošetření bývá většinou hlavně uvolnění, někdy uvědomění, oživení systému. 

Důležité je, že získáme zdroje, pocitově, energeticky a díky tomu dochází k uvolnění, což je pro většinou lidí, kteří žijí různými způsoby náročné životy velkou odměnou a příjemným zážitkem. 

 

Pro klienty meditačního centra Dalaila bych rád poskytl 10% slevu na první ošetření. Stačí říct heslo DALAILA. 

 

Potkali bychom se v prostorách centra Dalaila. 

Ve slovech se to těžko předává, jeden zážitek bývá za tisíc slov. 

10% SLEVA NA PRVNÍ NÁVŠTĚVU • Heslo: DALAILA

📞

😺

Domluvme si termín vaší návštěvy či konzultace

Volejte +420 724 318 509

Darujte nezapomenutelný okamžik
Voucher na Kraniosakrální ošetření
KDE NÁS NAJDETE
bottom of page