top of page

Olga Kučerová

Autorka projektu
Dalaila–Ozdravné a Meditační centrum

Ráda bych se s vámi podělila o svůj osobní přesah do světa léčitelství a psychosomatických terapií. Jsem Olga Lucie a mám to potěšení být součástí brněnské skupiny léčitelek, která spojuje různorodé osobnosti s jedním cílem: poznávat a pomáhat. Naše setkání jednou týdně jsou pro mě důležitým zdrojem inspirace a podpory. Sdílení zkušeností a technik jako je Reiki, masáže harmonizace, Ho'oponopono a mnoho dalších mě obohacuje a pomáhá mi rozvíjet se v oblasti, která mě naplňuje. Věřím, že právě díky našemu hlubokému přátelství a vzájemné podpoře dokážeme poskytovat léčbu a pomoc, která má skutečný význam a přínos pro ty, kteří se k nám obrací.

kucerova_edited.jpg
Vize a Bio

„Všechno to mám na sobě vyzkoušené. Některé na mě nefungují, ale zase fungují na jiné lidi. Některé na mě dokonale zabírají a mám ověřené, že tyto jsou pro mě dokonale vhodné. K tomu, co vám nejlépe vyhovuje z psychosomatických technik se musí dopracovat každý sám. Výsledkem je šťastný život bez chronických chorob a tedy bez léků. Ale je to celoživotní cesta, která má svá pravidla. Jak stará čínská medicína, tak indická ajurvéda mají jako základ prevenci. Chodí se na preventivní harmonizační návštěvy, kde se upravují drobné potíže psychického i fyzického rázu, které by mohly v budoucnu přerůst v chronickou chorobu. Já to nazývám harmonizace. Osobně mám ráda harmonizace, které provádí Kamila (moje sestra) na lehátku. Klientovi provádí masáž zad. Ke každému obratli se pojí vnitřní orgán. Když je vnitřní orgán v nepořádku, obratel je buď vyskočený ven, nebo naopak vtlačený dovnitř. Ke každému obratli se pojí také psychické potíže. Masáží a harmonizací celé páteře se obratle srovnají a uvolní a tím se vyladí psychická i fyzická stránka klienta (využití Dornovy metody). Zároveń je možné uvolnit jednotlivé body na akupresurních energetických dráhách. Současně s tím probíhá psychoterapie. Odcházím uvolněná, uklidněná, a spocitem, že se moje osobní problémy a potíže vyřeší a už nemusím mít o ně starost“.

Když se vám podaří mít stabilně vysokou úroveň vědomí, máte nevyčerpatelné množství energie. Běžné každodenní trampoty, které by vás jindy oslabovaly, řešíte s nadhledem a úsměvem. Steče to po vás dolů, jako déšť po pláštěnce. Neunaví vás, ale posílí. A jste schopni milovat všechny lidi i ty, kteří se k vám nechovají prátelsky a ubližovali vám. Jste schopni všem odpustit. Máte pocit, že se vědomím blížíte bohu. Všechny lidi milujete, na nikoho se nezlobíte a nic není problém. Zároveň dokonale používáte i logický mozek a přichází vám nejlepší možné řešení vašeho současného problému.

Podnikám 25 let. Mám malou strojírenskou firmu. Za ta léta se mi stalo tak asi už 3x nebo 4x, že jsme byli úplně na dně. Bez práce, jen s velkým úvěrem od banky a s pocitem odpovědnosti za 15 zaměstnanců a jejich rodiny. . Dostala jsem pekelnou depresi. Uzlíček nervů. Nevěděla jsem co dál a hrůzou se mi dělalo špatně. Nemohla jsem v panice řídit auto. Musela jsem se nechat odvézt za kamarádkami nejbližšími léčitelkami do Moravského Krumlova. Vzaly si mě do práce. Byly na mě tři. Jedna mi dělala „výtah – neboli transformaci energiií (technika Reiki)“, druhá „Spiritual Responce Therapy“ a třetí je energeticky posilovala. Trvalo to celý večer, ale zabralo to. Bylo to, jako bych se vynořila z vln, nabrala dech, otevřely se mi oči. A věděla jsem, že to vyřeším a že všechno dobře dopadne. Že to dokážu. Přestala jsem se bát. Vrátila se mi nekonečná energie. Jsem za to svým andělským kamarádkám a Vesmíru nesmírně vděčná.

Tohle se nedá koupit. Nejde to zaplatit penězi. Stav vědomí, kdy se blížíte Bohu je výsledkem vaší cesty.

Takže chci vybudovat místo, kde bude možné najít si průvodce, učitele a spoluputující na této cestě.

 

S nejhlubší pokorou a láskou

Olga Lucie

bottom of page