top of page

Marie Sedláková

Terapeutka biopole specializující se na techniku TT

Jsem terapeut specializující se na práci s biopolem, který identifikuje a upravuje nerovnováhu v těle. Mým přístupem je jedinečná metoda, při které se klienta přímo nedotýkám. Skrze tuto techniku pomáhám klientům překonávat různé psychosomatické potíže, které jsou často spojené s fyzickými projevy vyplývajícími z duševního stavu. Moje práce je zaměřena na redukci bolesti a pocitu úzkosti, zmírnění bolesti hlavy, nervozity a dalších nepříjemných symptomů.

Sedláková.jpg
Bio

Dlouhodobě využívaná terapie pomocí mé metody má pozitivní vliv na různé zdravotní stavy. Pomáhá například pacientům s maniodepresivními potížemi, Parkinsonovou nemocí, Alzheimerovou nemocí, roztroušenou sklerózou a mnoha dalšími diagnózami. Také napomáhá při zlepšování stavu pacientů po radioterapii a chemoterapii, zvyšuje kvalitu života autistických jedinců a přináší úlevu lidem s ochrnutím po úrazech míchy a mrtvici.

Tuto účinnou metodu využívají zdravotní sestry v hospicích, personál některých amerických nemocnic a školený personál v denních stacionářích pro autistické pacienty. S důvěrou v tuto terapii vám nabízím moje služby, abych vám pomohl na cestě k lepšímu zdraví a pohodě.

Rozpis lekcí


Filtrovat podle:
bottom of page