top of page

Jaroslava Zavřelová

Masáže a Homeopatie: Pro Harmonii Těla a Mysli!

Mé poslání spočívá v poskytování komplexní péče o vaše tělo i mysl. Specializuji se na homeopatii, kraniosakrální a viscerální terapii, klasickou masáž, lymfatickou masáž, bioenergetické čištění, neoreichiánské dýchání a regresní psychoterapii. S mé dlouholetou zkušeností v oboru se snažím přinést klientům úlevu a harmonii, ať už bojují s fyzickými obtížemi nebo hledají duševní vyrovnání. Vaše zdraví a pohoda jsou pro mě prioritou, a proto se vždy snažím přistupovat ke každému klientovi s empatií a individuálním přístupem.

Aromaterapeutická masáž
Homeopatie

Principy homeopatické léčby byly zaznamenány už ve starověkém Egyptě, aplikovány Paracelsem a rozvinuty Samuelem Hahnemannem.  Homeopatie pracuje na principu podobnosti a je jednou z celostních způsobů léčby. Dnes máme k dispozici kolem 30 000 homeopatických léků v různých ředěních. Jejich vliv pracuje jak na fyzické, tak i psychické a emocionální úrovni pacienta a dokáže působit od akutních po chronické stavy.

 

Kraniosakrální a viscerální terapie

Jemná terapie, která využívá kraniosakrálního rytmu, vznikajícího prouděním mozkomíšního moku. Korekcí tohoto rytmu dosahujeme nápravy na mnoha úrovních, zejména probuzení buněčné paměti v místech fyzického nebo psychického traumatu. Stavy po úrazech, operacích, mozkových příhodách, zpracování porodního traumatu, pomoc při poruchách soustředění atd. Působnost je široká na více úrovních. Viscerální pracuje stejným principem na korekci a mobilizaci vnitřních orgánů.

Druhy masáží

Klasická masáž, záda, šíje, celé tělo

Klasická masáž, upravená  prvky neuromuskulární a reflexní masáže uvolňuje blokády, vytvořené zejména v oblasti páteře, pánve a hlubokých svalů břicha. Nerovnováha v této oblasti se projevuje bolestmi nebo omezenou hybností. Masáží dosáhneme uvolnění svalů a úponů, relaxace a prokrvení tkání. Následuje jemná mobilizace celé páteře, případně žeberních spojení, odblokování prvního krčního obratle, kde může ležet jedna z příčin migrénových bolestí. Celá masáž probíhá s působením energie reiki.

 

Lymfatická masáž

Je vynikajícím prostředkem pro detoxikaci organismu, odplavuje přebytečné tuky, zmírňuje  celulitidu a kožní alergické projevy. Působí příznivě na imunitu zeštíhluje  a  má relaxační účinky.

Bioenergetické čištění

Léčebná metoda, odstraňující vyzářenou bioplazmu z poškozených nebo oslabených orgánů, která zůstává přítomná v auře. Terapie probíhá za aktivní účasti klienta.

 

Neoreichiánské dýchání

Dech, jako jeden ze základních projevů života v našem těle, je mocným nástrojem k ovlivnění a udržení zdraví. Dechové techniky dokážou zázračnou silou obnovit poškozené tělesné funkce a udržet životní energii. Tato technika je požívána k uvolnění hlubokých emocionálních traumat uložených v těle i mysli.

 

Regresní psychoterapie

Hloubková terapie, probíhá v mírně změněném stavu vědomí a přenáší klienta do událostí, které rozkryjí a zpracují příčiny problémů. Nalézáme tak příběhy z dětství, traumata rodičů i dřívějších generací nebo události z našich předchozích existencí. 

Těším se, že vám pomohu na cestě k lepšímu zdraví a pohodě.

📞

😺

Domluvme si termín vaší návštěvy či konzultace

Volejte +420 733 421 626

Darujte nezapomenutelný okamžik
Voucher na luxusní masáž 
KDE NÁS NAJDETE
bottom of page