top of page

Jarka Čapounová

Masáž jako nejstarší způsob léčby

Masáž je nejstarší přirozený způsob léčby, nabudí imunitní systém, vrátí Vám ztrcenou sílu a vitalitu, odstraňuje stres a svalové napětí.

 

Vybereme společně skladbu masáže podle Vašich potřeb.

Díky víceleté praxi u uznávaného  praxi u uznávaného fyzioterapeuta A. Grůzy jsem připravena vám poskytnout péči na nejvyšší úrovni.

Odpočiňte si a dejte svému tělu to nejlepší, co si zaslouží.

Image by engin akyurt
Druhy masáží

Masáže jsou klíčem k vašemu úplnému odpočinku a regeneraci. Nabízím vám  širokou škálu masáží, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám a preferencím.

Začněte s naší relaxační masáží, která uvolní vaše svaly a zbaví vás napětí. Pokud se věnujete sportu nebo potřebujete regenerovat svaly po náročném tréninku, dopřejte si naši regenerační a sportovní masáž.

Pro podporu odplavení toxických látek z těla doporučujeme naši lymfatickou ruční masáž. Pro hluboké uvolnění svalů a zlepšení cirkulace můžete vyzkoušet masáž lávovými kameny.

Reflexní masáž pracuje s reflexními body na vašich nohách, které ovlivňují vaše celkové zdraví a pohodu. Antistresová masáž hlavy je skvělým způsobem, jak si odpočinout a zbavit se stresu a napětí.

Pro hlubší účinek a detoxikaci můžete využít baňkování nebo kineziotaping a pro zlepšení vzhledu vaší pleti nabízím manuální lifting obličeje.

Při každé masáži si můžete vybrat z naší široké palety masážních olejů, které přispívají k vaší relaxaci a pohodě. Pro ještě intenzivnější účinek používáme přístroj Biostimul, který léčí a regeneruje svaly a tkáně do hloubky.

Přijďte si k nám odpočinout a načerpat ztracenou energii při masáži celého těla včetně hlavy. Jednou vyzkoušíte a zamilujete si ji - budete odcházet uvolnění, odpočinutí, s příjemnou náladou díky vyplavujícím se endorfinům.

📞

😺

Domluvme si termín vaší návštěvy či konzultace

Volejte +420 733 421 626

Darujte nezapomenutelný okamžik
Voucher na luxusní masáž 
KDE NÁS NAJDETE
bottom of page