top of page

Hana Sekaninová

Bylinky a poznání jsou mým světem

Pracuji ve zdravotnictví a jsem bylinkářka tělem i duší. Věnovala jsem se studiu fytoterapie a dietetiky dle čínské medicíny na Škole alternativního umění v Brně.

Jsem bylinkářka a léčitelka, můžete se s mnou setkat nedaleko Brna ve Viničných Šumicích. Odešla jsem ze zdravotnictví, abych se mohla naplno věnovat celostní medicíně. V terapii se zaměřuji na propojení tradiční čínské medicíny s léčebnou silou našich bylin. Ve své práci s klienty využívám také energetické typy léčby jako Access Bars. Stále si doplňuji znalosti pod vedením zkušených lektorů jako Vláďa Vytásek, Petr Soldán, dr. Jozef Lucký a další.

hana sekaninova.jpg
Bio

Původní profesí jsem zdravotní laborantka. Po úrazu, který mě v r. 2007 na dva měsíce zastavil, jsem se začala zajímat o bylinky a další alternativní směry. Nejprve jako samouk a pak jsem začala pronikat víc do hloubky pod vedením zkušených učitelů. Začala jsem bylinkami,  postupně jsem k tomu přidala studium TČM, Access Bars, Metamorfní techniku.  

V současné době se už naplno věnuji práci celostní terapeutky. Ve své praxi propojuji znalosti z principů čínské medicíny s léčebnou silou bylin, hlavně těch našich. Když je potřeba, přidávám i ošetření Metamorfou či Barsy.

Rozpis lekcí


Filtrovat podle:
bottom of page