top of page

Michaela Chlebečková

Alternativní terapie, Acess Bars a masáže

Zabývám se osobním rozvojem. Baví mě prozkoumávat své  nitro a pracovat na mém duševním i duchovním rozvoji. Během mého sebepoznávání jsem se naučila používat různé metody, které při práci s klienty ráda kombinuji.

misa.webp
Bio

Už dávno jsem pochopila, že naše psychika souvisí s fyzickými projevy na těle, a naopak. Pochopila jsem, že jestli chce být člověk šťastný, musí najít cestu zpět: sám k sobě, ke své Duši. Pracovat na sobě pro mě znamená čistit své vzorce chování, zvědomovat si omezující přesvědčení a vrozené i převzaté programy chování, které nám nedovolují žít život podle sebe. Na základě zkušeností prožitých v tomto životě, kdy nebyly všechny jen růžové, se nám dostalo různých traumatických zážitků již od věku útlého dětství. Jsme hluboce traumatizovaná společnost, ať si to uvědomujeme či nikoli. Je třeba pracovat na vzniklých traumatech a uzdravit své šrámy na duši. Člověk je schopen prožívání bezpodmínečné radosti. Potřebuje k tomu jen vnitřní čistotu a udržovat si spojení s Duší i Duchem.

Dělá mi radost, když vidím, že má práce pomáhá lidem cítit se lépe. A to jak na rovině fyzického těla tak i co se týče psychického a duševního zdraví. Postupně se lidé stávají vědomějšími a dokáží se udržet ve vnitřním klidu. Mým cílem je, aby byli lidé šťastní. A k tomu je vedu. Učím je podívat se na situaci s nadhledem a přistupovat k životu vědomě. Postupně, krůček po krůčku k tomu směřujeme, každý svým tempem...

Pracuji s lidmi na zpracování jejich strachů a limitujících přesvědčení, které jim brání v rozvoji do dalších úrovní vědomí. Celkově se klienti po osvobození z těchto nízkých vibrací dostávají do většího souladu sami se sebou, se svou Duší i se svým Duchem-svou božskou podstatou. Tak se postupně vyvíjí.

Pokud cítíš, že ti mohu nějak přispět na tvé cestě životem... Máš nějakou tíhu na těle či na Duši... Potřebuješ pomoct se vztahy... Neváhej se ozvat, domluvíme se na naší spolupráci. Ať už osobně či online... Moc ráda si s tebou popovídám.

 

S láskou

Michaela Chlebečková

Rozpis lekcí


Filtrovat podle:
bottom of page